Co nas wyróżnia spośród innych?

Centrum Seniora to nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny, którego ideą jest zapewnienie wszechstronnej opieki zarówno seniorom wymagającym kompleksowego i stałego wsparcia w codziennych czynnościach życiowych, jak również seniorom, dla których priorytetem jest przedłużenie i podniesienie sprawności fizycznej i intelektualnej.

TROSKA O ZDROWIE

Dbałość o poprawę i zachowanie sprawności fizycznej po przez regularną rehabilitację oraz specjalistyczne zabiegi nie tylko przyczyni się do zwiększenia samodzielności seniora, ale wpłynie także na poprawę jego stanu psychicznego. Właśnie dlatego nasze Centrum zapewnia nie tylko opiekę osobom starszym ale oferuje im również bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjno-medycznych.

PERSONEL

Troskę nad powierzonymi nam seniorami sprawuje wykwalifikowany i doświadczony personel, który stara się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę w naszym Centrum. Nasz personel posiada dużą wiedzą ukierunkowaną na osoby starsze. Ponadto nasze Centrum zapewnia podstawową opiekę lekarza rodzinnego, który odwiedza naszych pensjonariuszy a ponadto oferujemy możliwość korzystania z usług specjalistów z różnych dziedzin współpracujących z naszym Centrum. Personel Centrum Seniora cechuje chęć niesienia pomocy, gwarantując ciepłe i cierpliwe podejście do seniora.

OPIEKA DUCHOWA

W obiekcie znajduje się kaplica pod wezwaniem św. Józefa, która została ustanowiona dekretem przez Arcybiskupa Metropolii Krakowskiej ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, w której odbywają się codzienne nabożeństwa, a w każdą środę odbywa się Msza Święta. W Centrum stałą opiekę duszpasterską sprawuje ks. proboszcz z pobliskiej parafii w Osieczanach.

WSPÓŁDZIAŁANIE Z RODZINĄ

Staramy się poprze fachowe wsparcie odciążyć rodzinę w czasochłonnej i trudnej opiece nad osobą starszą, którą dotknęły różne choroby. Pielęgnowanie więzi rodzinnych ma dla nas duże znaczenie bowiem wpływa na lepsze samopoczucie seniora, również wymiana międzypokoleniowa doświadczeń i przeżyć jest cenna dla obu stron. Rodzina seniora jest zawsze mile widziana w naszym ośrodku.